Представництво та КІК

Питання: Чи можуть відносини між постійним представництвом (в особі однієї людини) та його нерезидентом бути кваліфіковані як відносини між контрльованою іноземною компанією (КІК) та контролером?    Відповідь: Правила визначення постійного представництва нерезидента в Україні регулюються пп. 14.1.193 п. 14.1 ст. Читати далі …