Комісіонер придбаває послуги за дорученням комітента – що з ПДВ?

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.12.2019 р. N 1721/6/99-00-04-07-03-15/ІПК Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула звернення щодо практичного застосування норм податкового законодавства та в межах компетенції повідомляє. Щодо податку на додану вартість Статтею Читати далі …

Послуги від нерезидента по дослідженню ринку: що з ПДВ

ПК від 17.08.2018 № 3581/6/99-99-15-03-02-15/ІПК Щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання нерезидентом резиденту послуг із соціологічного опитування, проведення фокус-груп та їх статистичного аналізу, а також виявлення громадської думки Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо порядку оподаткування ПДВ операцій Читати далі …

Відступлення права вимоги: наслідки з ПДВ для постачальника

ІПК ДФС від 17.08.2018 р. № 3573/6/99-99-15-03-02-15/ІПК Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо податкових наслідків з ПДВ при здійсненні операції з відступлення права вимоги та щодо порядку заповнення розрахунку коригування до податкової накладної, у якій не було зазначено код Читати далі …

Довгострокові договори — коли виникають ПЗ та ПК з ПДВ?

ДФСУ нагадала,  що оподаткування ПДВ довгострокових договорів залежить від періодичності передачі результатів таких робіт замовнику

Поручитель платить – боржник без податкового кредита

ДФСУ у ІПН від 11.10.2017 № 2210/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що незалежно від того, що згідно з умовами цивільно-правового договору (договору поруки) виконання обов’язку щодо оплати за товари/послуги покладено на іншу особу (поручителя), податкова накладна складається та реєструється в ЄРПН платником ПДВ – постачальником Читати далі …

ПДВ при відшкодуванні транспортних витрат комісіонера

ДФСУ у своїй ІПН від 05.07.2017 р. N 983/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що згідно зі статтею 1013 Цивільного кодексу України у комісіонера постачанням послуг вважається також надання комісійної послуги, за яку він отримує плату (комісійну винагороду). А тому, ДФСУ вважає, що додаткові транспортні витрати комісіонера, Читати далі …