Комісіонер придбаває послуги за дорученням комітента – що з ПДВ?

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.12.2019 р. N 1721/6/99-00-04-07-03-15/ІПК Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула звернення щодо практичного застосування норм податкового законодавства та в межах компетенції повідомляє. Щодо податку на додану вартість Статтею Читати далі …

ПДВ при відшкодуванні транспортних витрат комісіонера

ДФСУ у своїй ІПН від 05.07.2017 р. N 983/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що згідно зі статтею 1013 Цивільного кодексу України у комісіонера постачанням послуг вважається також надання комісійної послуги, за яку він отримує плату (комісійну винагороду). А тому, ДФСУ вважає, що додаткові транспортні витрати комісіонера, Читати далі …