Річні проценти за порушення умов договору – чи оподатковуються ПДВ?

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 14.07.2020 р. N 2842/ІПК/04-36-04-01-16 Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області розглянуло звернення Товариства щодо визначення бази оподаткування ПДВ у разі отримання платником процентів річних внаслідок невиконання Читати далі …

Тури вихідного дня від роботодавця для працівників

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 23.07.2020 р. № 3020/ІПК/99-00-05-05-02-06 Державна податкова служба України розглянула звернення щодо особливостей оподаткування окремих операцій податком на прибуток підприємств та податком на додану вартість та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі Читати далі …