Комісіонер придбаває послуги за дорученням комітента – що з ПДВ?

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.12.2019 р. N 1721/6/99-00-04-07-03-15/ІПК Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула звернення щодо практичного застосування норм податкового законодавства та в межах компетенції повідомляє. Щодо податку на додану вартість Статтею Читати далі …